s zremisowaliśmy z Armenią IAR2r 6 19:07 1:15

Polscy piłkarze zremisowali z reprezentacją
Armenii 1:1 w siódmym meczu eliminacji mistrzostw świata w
Erewanie.

s zremisowalismy z ArmeniaTYTUŁ AGENCJA GODZ. CZAS s zremisowaliśmy z Armenią IAR2r 6 19:07 1:15 s zremisowaliśmy z Armenią s zremisowaliśmy z Armenią Polscy piłkarze zremisowali z reprezentacją Armenii 1:1 w siódmym meczu eliminacji mistrzostw świata w Erewanie. Spotkanie przebiegało w nerwowej atmosferze. Kilka razy doszło do przepychanek i bijatyk. Na murawę boiska wkroczyło wojsko. Ormianie kończyli mecz w ośmiu, a Polacy w dziesięciu zawodników. W 54 minucie boisko opuścił Albert Sarkisjan, który ujrzał dwie żółte kartki. 6 minut przed końcem meczu czerwony kartonik ujrzał Feliks Chadżojan, a w 88 minucie - po bójce - sędzia usunął z boiska Ormianina Geworjana i naszego zawodnika Jacka Bąka. W szóstej minucie spotkania bramkę zdobył Radosław Kałużny. Osiem minut później wyrównujacego gola strzelił Artur Petrosjan. Kontuzjowanego Radosława Kałużnego zastąpił w 38 minucie meczu Jacek Krzynówek. W drugiej połowie za Andrzeja Juskowiaka wszedł na boisko Marcin Żewłakow, a Marka Koźmińskiego zastapił Tomasz
Zdebel. W marcu w Warszawie Polacy pokonali Ormian 4:0. Nasza reprezentacja i nadal prowadzi w swojej grupie eliminacyjnej z siedemnastoma punktami na koncie. 19:06 06/06/2001